yazar hakkında:

Ömer Can
Girişimci, Blogger

Elektronik Haberleşme Mühendisi Ömer Can, profesyonel yaşamına haberleşme sektörününde Netaş'ta başladı. Burada ve akabindeki firmalarda, satış/pazarlama gruplarında bulundu; satış koordinatörlüğü ve yöneticiliği yaptı. Kurumsal son tecrübesi OSRAM’da, aydınlatma sektörü ürün teknik müdürlüğü ve satış yöneticiliği görevlerini aldı. Aydınlatma ve enerji verimliliği konularında eğitimler gördü, projeler gerçekleştirdi, eğitimler verdi. Aydınlatma, verimlilik ve ışık kaynakları konusunda blogger ve danışılan olan Can, spor yapıyor, doğa, deniz, ve gezi tutkunu; yeni ilgi alanı deniz fenerleri.

 yorumlar…(4)

 • Avatar

  S. Can

  |

  Ellerinize saglik, guzel ve aciklayici bir yazi olmus.

  cevap…

 • Avatar

  Mehmet KOCABAŞ

  |

  Ömer Bey, Yazınızı okudum. Çok teşekkür ederim. Malumunuz olduğu üzere tüm iş yerleri elektrik enerjisi kullanıyor.İş güvenliği yönünden işyerlerinde elektrik ekipmanları tasarım, kurulum ve kullanım esnasında elektrik çarpılmaları ve elektrik kaynaklı yangınları ve benzeri konularında önerdiğiniz kontrol noktaları(tehlike kaynakları) riskler ve alınacak önlemler nelerdir? Bu konuda neler önerirsiniz. Mehmet KOCABAŞ İş Güvenliği Uzmanı. Hayırlı işler, sağlık ve sıhhatler dilerim.

  cevap…

  • Avatar

   Ömer Can

   |

   Sayın Kocabaş, Bu pazartesi yazım LED aydınlatma armatürlerini anlatıyor, Akabinde 07 Kasım 2016 da yayınlanacak olan yazımda armatürlerin koruma sınıfları ve tam sorunuzun yanıtı var, lütfen takip edin. Ayrıca daha fazla detay için TSE-EN 60598-1 standardını inceleyebilirsiniz.

 yorum yazın

  trackback