Hakkımızda

Son ikiyüz yıldır her alanda inanılmaz bir değişimin, gelişimin içindeyiz. son çeyrekte İnternet, sosyal ağlar, artan veri hız ve miktarları, üretim biçimleri, değişen satış pazarlama stratejileri, hizmet ve ürün çeşitlilikleri vb.  Tabiki aydınlatma konularında gelişmeler de baş döndürücü hızla ilerliyor. Hatta ”aydınlatmada devrim” ”aydınlatma devrimi” tanımlamalarını okuyoruz, duyuyoruz.

LED yada LED ışığı, yalnız başına  bana pek fazla birşey ifade etmiyor. Bunun bize olan faydaları servisleri nelerdir?,  Sorularında aldığımız cevaplar çok önemli. Cevapları bulmak için genelde aydınlatmanın ve ışığın hayatımızdaki yerini bilmekte fayda var.

O halde LED ve LED ışığı bizim hayatımıza pozitif birşeyler katmalı. Bunun için dir ki LED ile ilgili gerek teknik gerekse kullanımına yönelik bilgileri konuşmamızın çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Tabi ki konular sadece teorik bilgiler olarak kalmamalı, uygulama biçimleri ve alanları da çok önemli. Sitemizde, LED ışık kaynağındaki gelişmeler ve LED aydınlatmanın hayatımıza  katacakları, faydaları ve tabii varsa riskleri blog sıcaklığı ile anlatılacak.  Yapılan uygulamlar, firmaların basın bültenleri ve sektör haberleri tarfsız bir yaklaşımla portal mantığı ile paylaşılacak.

İçinde enerji,  verimlilik, otomasyon, tasarruf, konfor, ışık, ışık kaynakları, aydınlatma elektroniği ve tabi yeni nesil ışık kaynağı LED konuları olacak…

Aydınlık yarınlara,
Ledportalı Ekibi.