yazar hakkında:

Sabri GÜNAYDIN

1957 Edirne doğumludur. 1979 Yılında Ankara D.M.M.A.(Gazi Üniversitesi),Mühendislik Fakültesi Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. Meslek hayatına İstanbul Çorap Sanayinde Elektrik Kısım Şef Yardımcısı olarak başladıktan sonra, Trakya Üniversitesi, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çırağan Sarayı, Zincirlikuyu Tatlıcı İş Merkezi, Polat Rönesans Oteli, Dolmabahçe Süzer Binası, Esbank/SYKB Genel Müdürlük Binası, Show TV Genel Müdürlük Binası, Egebank A.Ş. Genel Müdürlüğü, Egebank Şubeleri gibi binaların yapımında Elektrik Şefi olarak görev yapmıştır. Halen HB Teknik Elektrik Mühendisliği Proje ve Danışmanlık Hiz. Ltd. Şirketinde çalışmaktadır. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası, The Institution of Electrical Engineers (IEE-IET /İngiltere) üyesi, Yangından Korunma Derneği (TÜYAK) ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) fahri üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 yorumlar…(1)

 • Avatar

  Ömer Can

  |

  Sayın Günaydın, Bilgiler sektördeki arkadaşlarımıza, son kullanıcıya ve satınalma yetkililerine çok faydalı olacak. Paylaşımın için çok teşekkür ederim.
  Ayrıca, neden standartlar var? Standartlar kullanıcıya ne faydalar ve kolaylıklar sunuyor? Neden standart ürünler kullanmalıyım? vb. soruları cevaplayan yazılarınızı bekliyoruz.
  Selamlar.

  cevap…

 yorum yazın

  trackback